niedziela, 5 maja 2019

Gra GŁĘBIA


Gra Głębia to  ciekawa morska grafika, znajdziemy tu błękitne wody, milutkie rybki i nurków ze słodką żółtą kaczuszką u boku, jak i ciemne wpadające w czerń głębiny, pełne krwiożerczych piranii i zaawansowanych nurków z ostrym jak brzytwa harpunem.
   W grze mamy do dyspozycji cały zastęp nurków o różnym stopniu zaawansowania zawodowego. Karty z większą liczbą schodzą w głębiny, są to nurkowie w szczelnie zamkniętych kombinezonach, jak i ci nurkowie, którzy wyszukują dla nas skarby na płyciźnie, paradujący w strojach kąpielowych.


   Gwoździem programu w grze Głębia są niewątpliwie skarby, są to kolorowe drewniane kosteczki, wielkości pestki czereśni. Drewniane elementy są dla nas ogromnym rarytasem, za ich sprawą gra staje się bardziej prawdziwa i powiem szczerze, z ta Głębina wciąga nas coraz dalej.

Filmik"Co w pudełku" poniżej.***


    Grę Głębia polecam w pierwszej kolejności dzieciom siedmioletnim, a dlaczego? A dlatego, że właśnie moja pierwszoklasistka uprasza wszystkich domowników, krążąc po domu z pudełkiem gry. A jeśli gramy bez niej, czynnie uczestniczy, zaglądając przez ramię. Fascynacja pełną parą. Gra spodobała się nam wszystkim, jest bardzo ambitną grą z dopracowanymi zasadami, w których można utrzeć nosa przeciwnikowi, co jak się okazuje, jest bardzo zabawne.Gra GŁĘBIA skradła serca moje i starszego syna, zazwyczaj, gdy już wszyscy w domku śpią, siadamy wygodnie za stołem i gramy w grę Głębia.


Autor: Stephen Glenn
Ilustracje: Tomek Larek
Wiek: 8-108 lat
Liczba graczy: 2
Czas gry: 30 min


Za pudełko z grą dziękuję Wydawnictwu Nasza Księgarnia.Tu kupisz grę.↓

5 komentarzy:

 1. Nasza Księgarnia nigdy nie zawodzi - zarówno w kwestii książek, jak i gier :) Uwielbiamy poznawać ich nowości wydawnicze!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaciekawiła mnie ta gra, jednak koja pociecha jest za mała do niej

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna gra świetnie ja przedstawiłas

  OdpowiedzUsuń
 4. Na deszczowe i zimne dni gra jak znalazł, a u nas majówka była zimna niestety...

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się świetnie, czytałam już kilka recenzji i jestem pewna że do nas trafi :) Szkoda tylko, że dla dwóch graczy ale jakoś będziemy musieli sobie z tym poradzić ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.