sobota, 5 grudnia 2020

Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham 3+

 NAWET NIE WIESZ JAK BARDZO CIĘ KOCHAM- książka która ukazała się ostatnio nakładem Wydawnictwa Harper Kids jest obowiązkowa dla każdego rodzica i dziecka.

Niezwykle ciepła historia o oczywistej miłości łącząca zajęczą rodzinę.

Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham

Autor: Sam McBratney

Ilustrator: Anita Jeram

Typ oprawy: twarda

Wydawca: Harper Kids

Liczba stron: 32

Wymiary: 21.5x24.5cmJedna książka, a uświadamia więcej niż by się mogło komukolwiek wydawać.


Zając mały i Zając duży przedstawiają wielkość swej miłości. Miłości tak szerokiej jak rozłożone ramiona, Miłości tak wysokiej jak wysoko sięgają łapki do nieba. Miłości całkowitej, gdy stoisz na przednich łapkach, od samej ziemi po czubeczki stóp.


Zajączki swą miłość przedstawiają na wiele sposobów, aż do czasu gdy małego brązowego zajączka zmorzy blogi sen. Dzień pełen wyznań dobiega końca, duży zająć patrząc na śpiącego maluszka zdaje sobie sprawę, że jego miłość wychodzi ponad ziemię i sięga, aż do księżyca.


Zabawne ilustracje beztroskich chwil na łonie natury sprawiają, że książeczka jest bardzo przyjemną chwilą,
która spędzamy w gronie VIP-ów, czyli w gronie naszej najbliższej rodzinki. Bohaterzy książki odnieśli wielki sukces bo aż 47 milionów sprzedanych egzemplarzy książek na całym świecie, to rewelacyjny wynik, świadczący i tym, że kochających, kochanych i pragnących miłości jest bardzo dużo. I my dołączmy do tej kochanej społeczności. Wraz z książka "Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham", jest nasze pierwsze spotkanie z wersją papierową. Historię brązowych Zajączków do tej pory znaliśmy jedynie z emisji tv.


2 komentarze:

  1. Przecudowna książka, która powinna się znaleźć w biblioteczce każdego dziecka..

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja pierwszy raz miałam okazję czytać o tych wdzięcznych zającach, do tej pory bajeczka była mi znana z ekranizacji w tv.

      Usuń

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.