wtorek, 1 grudnia 2020

Jak rozmawiać z psem? Ten tytuł z księgarni TaniaKsiążka szczególnie oczaruje właścicieli czworonogów.

Jak rozmawiać z psem?

JAK ROZMAWIAĆ Z PSEM- Czy poprawnie odczytujemy mowę ciała swojego pupila? Czy zawsze utrwalamy dobre nawyki u naszego czworonoga? Czy nasz piesio jest z nami szczęśliwy? Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, lub gdy chcecie być pewni, że wasz pies jest z wami szczęśliwy polecam dobrą książkę:"Jak rozmawiać z psem.


Jak rozmawiać z psem?
Autor: Agnieszka Samolej
WydawnictwoSBM
Ilość stron192
Oprawa: Twarda

...

Autorka książki Agnieszka Samolej to osoba która jak nosi sama nazwa prowadzonej przez nią szkoły, "Oczami psa" jest tymi oczami w rzeczywistości. Widzi więcej niż przeciętny właściciel czworonoga, mogę to stwierdzić po przeczytaniu książki jej autorstwa, w której przystępnie objaśnia arcyważne sprawy. Sprawy których nie można zaniedbać mieszkając pod jednym dachem z psem. Trenerka, behawiorystka, technik weterynarii, zoopsycholog i można by tak wymieniać, aż doszlibyśmy zapewne do właścicielki trzech SZCZĘŚLIWYCH PSÓW 🙂.

...

Książka skupia się przede wszystkim na odczytywaniu psich emocji, na łatwych sposobach komunikowania się z psem i na utrwalaniu dobrych nawyków u naszych często upartych "braci mniejszych".

Książka porusza siedem ważnych kwestii, związanych z duetem człowiek- pies. Jak zaczęła się ta znajomość

Teksty w zielonych ramkach streszczają temat w danym rozdziale.


Przydatna ramka: jak poprawnie odczytywać mowę ciała psa.Trzy strony do wnikliwego zapoznania...


Zwierzęce oczy potrafią mówić najpiękniejszym językiem świata..


Dzieci i psy, podstawowe wskazówki, zasady które warto przestrzegań i granice, których nie można przekraczać.W książce znajdziemy wzmianki o prawie wszystkich rasach psów, będzie nieudomowiony Dingo. Pilnujący stada i tropiący border collie..

Książka szczególnie ucieszyła moją córkę, wszystkie wskazówki przeczytane w książce, zaraz wprowadzane są w życie. Obiektem obserwacji jest nasz domowy czworonożny przyjaciel, roczny Malinois, imieniem Nugat.

  W księgarni TaniaKsiążka.pl  znajdziecie wiele  innych poradników


👉Jak rozmawiać z psem?


  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.