czwartek, 17 grudnia 2020

Masza i Niedźwiedź. Książeczka z okienkami

 Masza i Niedźwiedź. Książeczka z okienkami

Maszę oglądamy w TV codziennie, jest to bajeczka , która nigdy się nie nudzi, a książka jest świetnym dopełnieniem ekranizacji filmowych, dla naszej małej maszkowej fanki. W  najnowszej publikacji  Wydawnictwa dla dzieci Harper Kids: Masza i Niedźwiedź. Książeczka z okienkami

My już mamy przeczytana całą książeczkę, jest w sam raz  na czytankę do podusi, ku pięknym snom o szukaniu przyjaciół w gęstej trawie lub na wysokim drzewie, gdzie mieszka wiewióreczka...

Masza i Niedźwiedź. Książeczka z okienkami

Autor: zbiorowe opracowanie

Typ oprawy: kartonowa

Data premiery: 05.01.2021

Wydawca: Harper Collins

Liczba stron: 10

Wymiary: 26.0x24.0cm

...

Psotna dziewczynka, przyjaciółka wielkiego niedźwiedzia o dobrym serduszku pokazuje dzieciom niezwykły obraz dzieciństwa pełnego gwaru i radości.

W naszym domu  nie ma dnia bez miłego głosiku Maszy, który oglądamy na kanale Abc. Tak więc książki jakie aktualnie mamy w naszych łapkach to niezła gratka dla dwóch fanek małej łobuziary Maszy.

Zabawa w chowanego, kto się schował za drzwiami?

Z książką spędzamy naprawdę dużo czasu. Pełne ciepła ilustracje zapraszają małego detektywa do poszukiwań. Ilustracje  mają mało- skomplikowany charakter, nawet młodsze dzieci poradzą sobie z wyszukaniem maszkowej psotnicy schowanej pod którymś z okienek.


Maszę zna każdy, kto ma w domu małego smyka, jest to bajeczka emitowana od kilku lat na ekranach naszych telewizorów. 


Opowieści z dreszczykiem są idealne nie tylko przed snem, poczytamy je w podróży, w każdym momencie, gdy znajdziemy chwilkę dla dziecka, a znaleźć musimy. Czytanie czyni z naszych dzieci małych profesorów. Gdy czyta rodzic, dziecko powoli zakochuje się w słowie pisanym i w przyszłości naśladuje dobre wzorce.


👉 Masza i Niedźwiedź. Książeczka z okienkami


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.