czwartek, 21 stycznia 2021

Nowość!! Kolekcja Audiobajek Disney. Do słuchania, co zabawy i do czytania.

 HIT! AUDIOBAJKI DISNEY, MAGIA SŁUCHANIA-  Młodzi kolekcjonerzy, zbieracze, fani ponadczasowych bohaterów są tu tacy?

Lubimy bajki Disney-a, jak wiecie bajki te są ponadczasowe, "starość" i brak zainteresowania ich nie dotyczy. Dzieci chętnie siadają przed ekranami telewizorów, chętnie też chwytają za książeczki autorstwa Walta Disney- a i przynoszą je do czytania przed snem.

Teraz czas na Audiobajki, do słuchania, do czytania w domowym zaciszu, w gronie koleżanek ze szkolnej ławki. Wydawca DeAgostini zapukał do naszych drzwi z trzema pierwszymi numerami, ( Król Lew, Królewna Śnieżka i Księga Dżungli), z trzema figurkami i zaczarowanym głośnikiem... I się zaczęło.. Śledzenie tekstu, równocześnie z zasłyszanym głosem płynącym z głośnika. Wkładanie na czerwony głośniczek figurek i zaskoczenie- Mamo jak to działa?

Patrząc na zaangażowanie moich córek w wielkim słuchowisku, czuję, ze na trzech numerach się nie skończy. Król Lew, Królewna Śnieżka i Księga Dżungli już odsłuchane po kilka razy, a już za rogiem zagląda  ze strony 👉  http://bit.ly/jake-jeze-disney-deagostini  Rybka Nemo i Słonik Dumbo.

MAGIA SŁUCHANIA ZADZIAŁA, GDY TYLKO UMIEŚCISZ FIGURKĘ NA GŁOŚNIKU!

👉Uwaga! Zamów kolekcję w przedsprzedaży -> http://bit.ly/jake-jeze-disney-deagostini i wprowadź swój kod -> DISNEYPRO do zamówienia, a otrzymasz wyjątkowy prezent - pudełko śniadaniowe z bohaterem bajki „101 Dalmatyńczyków“!   👈


Popatrzcie moi kochani na poniższe zdjęcie, czy was również kuszą takie publikacje z figurkami? Czy wasze dzieci potrafią poczekać z uwolnieniem figurek z woreczków, czy musicie chować na szafę przed wielkim finałem otwarcia? My otworzyliśmy zaraz gdy paczuszka od DEagostini przekroczyła próg naszego domu, nie było rady. :)

👇👇👇


1,2,3 zaczynamy swoja kolekcję... Za moment zapiszę się do prenumeraty, zniżki 7%, dodatkowe prezenty w postaci puzzli, plecaka, bidona, poduszki, kubka skutecznie mnie przekonują.

Dopóki moje dzieci będą czynnie bawiły się z kolekcją Audiobajek dopóty będę kontynuowała prenumeratę. Jest możliwość rezygnacji w każdym momencie..


...


Głośnik wyposażony w kabel do ładowania i trzy tytuły pierwszych publikacji...
Dodam  jeszcze, że wejścia na kabelku są standardowe, pasują do wszystkich ładowarek z portem USB.

...


Król Lew to bajka o wielkiej miłości łączącej ojca i syna. Gdy na świecie pojawia się małe lwiatko zwane Simbą, zwierzęta od najmniejszego do największego świętują narodziny przyszłego króla.  Niestety nie może być zbyt pięknie, jest bowiem ktoś kto nie cieszy się z narodzin nowego członka rodziny lwów, to Skaza, lew o czarnym charakterze i złych intencjach... Nad małym Simbą roztaczają się ciemne chmury, lwiątko będzie w wielkim niebezpieczeństwie...

 Ta bajka trzyma w napięciu. Podkład muzyczny i pełne emocji ilustracje w książce "robią" dobrą robotę.

Król Lew to pierwszy numer książki do której dołączona jest Audiofigurka przedstawiająca lwiatko imieniem Simba. 

...Królewna Śnieżka, dobra dusza, kochająca wszystkie zwierzęta, najlepsza przyjaciółka pracowitych krasnoludków pada ofiara złej królowej. Królowej, która pragnie śmierci tej pięknej dziewczyny. Jak wiecie dobro ma wielką moc, i tym razem weźmie górę nad złymi mocami, złymi myślami i złymi ludźmi. Wygra przyjaźń, miłość i dobro..

Królewna Śnieżka to drugi numer książki do której dołączony jest przenośny głośnik do odtwarzania bajek i Audiofigurka przedstawiająca Królewnę Śnieżkę.

...Historia chłopca, którego wychowały wilki łapie za serce, zarówno ci co znają tę historię jak i ci co słuchają pierwszy raz, (a są to najmłodsze dzieci), wszyscy ulegają ciepłemu klimatowi jaki wychodzi  z małego czerwonego głośnika..

Księga Dżungli to trzeci numer książki do której dołączona jest Audiofigurka przedstawiająca Mowgliego i Niedźwiedzia.
 


Na pierwsze wspólne słuchowisko dzieci wybrały Księgę Dżungli. Starsza córka zna dobrze tę ekranizację filmową, a młodsza dopiero zaczyna poznawać głównych bohaterów i magię jak płynie z wspólnego słuchania bajeczki.

Kolekcja jest wspaniałą alternatywą dla wyciszania dzieci przed snem. I tak jest też u nas, bajki są słuchane w porach wieczornych, gdzie po skończonym słuchowisku przebieramy się w piżamki, myjemy ząbki i idziemy spać.


Z niecierpliwością czekamy na kolejne numery tej wyjątkowej kolekcji. Najmłodsza fanka bajek disney-a szczególnie upatrzyła sobie numer 5 , gdzie głównym bohaterem jest słonik Dumbo. 

Bajkami Disney-a było usłane moje dzieciństwo, te bajki są, były i będą zawsze  wśród naszych dzieci. Bajki z wartościowym przekazem, bajki bijące na głowę wiele nowoczesnych ekranizacji..


Starsze dzieci śledzą tekst w książce, gdy w tym samym czasie z czerwonego głośnika młodsze dzieci słyszą  ciepły głos kobiecy, czytający bajkę. Gdy usłyszymy delikatny dzwoneczek czas zmienić stronę...


Niewątpliwa atrakcją są dobrej jakości figurki, figurki które znamy z bajek, tudzież z pierwszego numeru Simba z Króla Lwa, z drugiego numeru, pełna uroku najstarsza wersja Królewny Śnieżki i w trzecim numerze, chłopiec o imieniu Mowgli, w towarzystwie najlepszego przyjaciela Niedźwiedzia.


👇👇👇


Uwaga! Zamów kolekcję w przedsprzedaży -> http://bit.ly/jake-jeze-disney-deagostini i wprowadź swój kod -> DISNEYPRO do zamówienia, a otrzymasz wyjątkowy prezent - pudełko śniadaniowe z bohaterem bajki „101 Dalmatyńczyków“!


6 komentarzy:

 1. Dzieciaki się bardzo ucieszą z takiej niespodzianki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja córka uwielbia jak się jej czyta, ale nie zawsze mogę w danej chwili poświęcić na to czas więc te audiobooki byłby super dla nas

  OdpowiedzUsuń
 3. To bajki mojej młodości i dzieciństwa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Figurki zostały naprawdę dobrze wykonane. Fajna jest taka forma bajek.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mimo że mam już prawie 30 lat to chętnie sama bym wysłuchała :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta kolekcja jest cudowna!!!! Monika F

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.