wtorek, 1 grudnia 2020

Straszne historie Maszy. Opowieści z dreszczykiem

 Straszne historie Maszy. Opowieści z dreszczykiem

Straszne historie Maszy. Opowieści z dreszczykiem  to  9 wciągających historii , gdzie narratorem jest dziewczynka imieniem  Masza, zabierze nas ona w opowieści z dreszczykiem. Historyjki, to pewnego rodzaju plasterki na dziecięce rozterki. Lęk, który nie pozwala spokojnie spać w nocy, lub lęk przed wodą, albo lęk przed wszystkim. Masza w swoich opowieściach jest bardzo przekonująca, ponadto autorka, Beata Żmichowska, nadała opowiastkom  humorystyczny i pełen empatii i klimat.

Straszne historie Maszy. Opowieści z dreszczykiem

Autor: Beata Żmichowska

Typ oprawy: twarda

Wydawca: Harper Collins

Liczba stron: 128

Wymiary: 18.5x23.5cm

Maszę oglądamy w Tv codziennie, jest to bajeczka , która nigdy się nie nudzi, a książka jest świetnym dopełnieniem ekranizacji filmowych, dla naszej małej maszkowej fanki. W  najnowszej publikacji  Wydawnictwa dla dzieci Harper Kids: "Straszne historie Maszy. Opowieści z dreszczykiem", poznamy całkiem nowe przygody opowiadane przez zawadiacką dziewuszkę. W książce zdarzy się wiele:  Pojawią się też wątki bardzo pożyteczne, przekonujące dzieci, że strach ma wielkie oczy. 


9 opowiadań barwnie zilustrowanych, gdzie bohaterami są dzieci, z którymi będą się utożsamiały nasze maluszki.

 My już mamy przeczytana całą książeczkę, jest w sam raz  na czytankę do podusi, ku przegonieniu gdzie pieprz rośnie dziecięcych lęków.


O małym robaczku, który bał się zasnąć..


Masza rządzi w niejednym domu, a 30 września Wydawnictwo Harper Kids sprawiło fanom tej psotnicy niemałą niespodziankę w postaci papierowej. Straszne Historyjki Maszy na antenie tv, wzbudzają szczególne zainteresowanie moich dzieci.


......Maszę zna każdy, kto ma w domu małego smyka, jest to bajeczka emitowana od kilku lat na ekranach naszych telewizorów. 


Opowieści z dreszczykiem są idealne nie tylko przed snem, poczytamy je w podróży, w każdym momencie, gdy znajdziemy chwilkę dla dziecka, a znaleźć musimy. Czytanie czyni z naszych dzieci małych profesorów. Gdy czyta rodzic, dziecko powoli zakochuje się w słowie pisanym i w przyszłości naśladuje dobre wzorce.


👉 Straszne historie Maszy. Opowieści z dreszczykiem
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.