środa, 2 grudnia 2020

Roblox rocznik 2021. Nowość

 

ROBLOX ROCZNIK 2021. 


Roblox to ponad 40 milionów gier i miejsc do zwiedzania. Roblox  to również jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc w sieci, dzienny licznik wskazuje ponad  65 milionów graczy. Dziś przedstawię najnowszą książkę ROBLOX ROCZNIK 2021. 


Roblox. Rocznik 2021

Autor: zbiorowe opracowanie

Ilustrator: Matt Burgess

Typ oprawy: twarda

Wydawca: Harper Collins

Liczba stron: 72

Wymiary: 21.6x28.5cm

Wiek: 8+

...

Książki z serii ROBLOX, które dziś otwieramy przed wami to doskonała odskocznia od smartfona, wersja papierowa ulubionej gry to dobre rozwiązanie, to niewątpliwie  jedno z rozwiązań, dzięki , któremu młody gracz odpocznie od elektroniki. Książki tez mogą być ciekawe, wystarczy włożyć w nie to co lubi nasze dziecko. Prawdziwych fanów nie trzeba przekonywać, prawdziwi miłośnicy, nasze dwie nowości połkną i przerobią na wiedzę, która zaprocentuje w wirtualnym świecie Roblox- a.

Tu wpisz swoje imię, książkę wypełnij wg, własnego uznania, berdzie to pewnego rodzaju wizytówka gracza Roblox 2021.


Spis treści jak widzicie jest bardzo obfity, książka zapewni fanom gry Roblox długie godziny rozrywki i dobrej lektury..W Książce opisy 5 gier akcji Polyguns- szalona strzelanka, Adventure Up! I szukanie skarbów oraz  walka z potworami w ciemnych lochach. 


Książka kryje w sobie dużo więcej cennych opisów najnowszych gier: 5 gier z serii:"Przeszukuś"- to gdy pełne pułapek, tu ważna będzie twoja zręczność.  5 gier wyścigowych w których zakochają się fani ekscytujących tras: Deathrun!, Pacyfico 2, Car Crushers 2.

Obok opisów gier znajdziemy też zadania jak TEST ZDOLNOŚCI ZAWODOWYCH, lub karta do wypełnienia TWOJE ULUBIONE, w 10 pozycjach  wpiszesz między innymi ulubiony sklep, najlepszych przyjaciół, ulubiony mebel dekoracyjny itd. 


5 gier RPG, między innymi Adopt Me! tu spersonalizujesz swój dom wg. własnych upodobań i pobierasz słodycze ☺️Kolejna gra to Worki At A Pizza Place, pod tym tytułem kryje się praca w świetnym zespole, gdzie zarobisz sporo kasy i przy okazji nakarmisz pół miasta pyszna pizzą. 

ADOPT ME! Jedna z często grywalnych gier w naszym domku.

Labirynt w cyklu gier z serii "Przeszukuś"- to tu musisz wygrać wyścig, omijając liczne przeszkody, Do dzieła!!

Nie zabraknie stron dla  młodych projektantów, tu przelejesz na papier swoje pomysły, ogranicza cie tylko wyobraźnia.

...

Premiera Roblox  rocznik rocznik 2021 nastąpiła w połowie października br. Komu polecić tę książkę? Z obserwacji widzę, ze w Roblox grywają najczęściej dzieci ze szkół podstawowych, tak więc im polecamy najnowszy tytuł.

Drodzy rodzice, jeśli nie wiecie czym zaciekawić  młodego wojownika, szczerze polecam książki z serii Roblox, pokazane w tej i poprzednich  moich recenzjach. Wydawca Harper Kids nie poprzestaje w wypuszczaniu coraz ciekawszych propozycji książkowych, zadowalających najbardziej wymagających czytelników.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.