poniedziałek, 7 stycznia 2019

Scooby-Doo! Numer 1 -2019r

Zaczynamy Nowy 2019 r. z gadżeciarskim magazynem dla dzieci i młodzieży SCOOBY- DOO!

   A wiecieże  pies Scooby-Doo ma ponad 40 lat? Tak, tak, takie z niego stare psisko. Magazyn o Scooby-m, na tle innych gazetek w kioskach, sklepikach rzuca się w oczy, za sprawą ciekawych gadżetów, wypełniających zawartość foliowej torebki, ale i niezwykle lubianej Drużyny Detektywistycznej: Kudłatego – pana i najlepszego przyjaciela Scooby'ego, Daphne – najładniejszej członkini Tajemniczej Drużyny, Velmy najmłodszej, a zarazem najinteligentniejszej, Fryderyka, dla znajomych Freda, kierowcy i dowódcy każdej akcji- eleganckiego, odważnego i bardzo przystojnego 17-latka. 
   A teraz przejdźmy do styczniowych treści z świata bagiennych potworów, zamkowych zjaw i złośliwych skrzatów na czele z Mary Christmas.


Co w gazetce w STYCZNIU:

  Zaczniemy od gry planszowej, tym samym poznamy w dość ciekawy sposób spis treści całego magazynu. Zajrzymy również na BLOG- a TAJEMNICZEJ SPÓŁKI- a tam wywiad z Kudłatym i ciekawostki między innymi o najwyższym snowman- ie w dziejach historii? Przekonasz się czy należy bać się Yeti? Będzie też sonda uliczna, która może człowieka nieźle zaskoczyć i zwalić z nóg. Na następnej stronie komiks, poczytamy o dziwnej kobiecie chodzącej po galerii z dziećmi w skrzacich ubrankach, będzie też o próbie kradzieży datków dla Fundacji na rzecz dzieci, tylko co z tym wszystkim ma wspólnego Kudłaty??

   Co jeszcze w gazetce? - Osiem ciekawych stron do główkowania: ZAGADKI, LABIRYNTY, ZNAJDŹ RÓŻNICE, ZNAJDŹ I ZANOTUJ, WYKREŚLANKA I KOLOROWANKA. Kolejny komiks, tym razem bohaterem głównym będzie YETI- Czy będzie, agresywny, biały, włochaty z wielkimi kłami? Tę zagadkę rozwikła dla nas Velma.Komiks o białym włochatym potworze z gór? Czy rzeczywiście taki on straszny jak go od wieków malują literaci? 
  Niespodzianki w magazynie to coś na co dzieci czekają najbardziej:
Kościołapka, to z nią moja siedmiolatka biegała po domu, strasząc domowników. Ciekawy gadżet, zasada działania nożyczek, zamiast ciąć, wyrzucają kościstą rączkę do przodu, łapiąc delikwenta za fraki.Szukaj potworów, jak i członków drużyny detektywistycznej i wszystko sumiennie zanotuj. Ilustracje w tej gazecie zawsze bardzo mnie rozbawiały. 


   
W gazetce znajdziemy dwa prezenty, jeden to Koszmarna kościołapka a drugi to niespodzianka, ile to już razy stojąc w sklepie i  trzymając magazyn w ręku  potrząsaliśmy nim, by dojrzeć jakie chowają się w nim niespodzianki? W tym wypadku wytrzęsę każdą gazetkę, zanim ja kupię.

Objętość: 36 stron  Format:  205 x 275 mm    
Cykl wydawniczy: miesięcznik

Więcej informacji o magazynie Scooby-Doo szukajcie TU!

1 komentarz:

  1. Bardzo lubimy tę bajkę. Ja pamiętam z dzieciństwa. Sam magazyn poznalismy niedawno, kiedy Filip wyszukał go w naszym miejscowym dyskoncie. Ciekawa publikacja do której z przyjemnością wrócimy.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.