wtorek, 16 marca 2021

Pory Roku- Dotknij, Przesuń, Potrząśnij! Książka uaktywniająca motorykę małą i pobudzająca wyobraźnię kilkuletnich fascynatów książek.

PORY ROKU DOTKNIJ, PRZESUŃ, POTRZĄŚNIJ to tytuł ciekawej książeczki, która dziś pojawiła się w moim domu. Książeczka ma w sobie wielką zaletę, jest niewątpliwie dobra propozycja ćwiczeń motoryki małej, gdzie paluszki naszego smyka będą miały wiele pracy.

Bohaterami w książce są dzieci, Jagódka i Wojtek, to z nimi mali czytelnicy wyruszą w przygodę przez wszystkie PORY ROKU

Pory roku. Dotknij, przesuń, potrząśnij!
Autor: Patrycja Wojtkowiak-Skóra
Rok wydania 2020
Wydawnictwo Edgard
Ilość stron 40
Oprawa: Twarda
Wydawnictwo Edgard


Książka włącza wyobraźnię na najwyższe tony, autorka Patrycja Wojtkowiak- Skóra wraz z ilustratorką Kasią Drewek- Wojtasik komponują strony w taki sposób by na każdej rozkładówce znalazły się dwa polecenia.

Na początku dzieci poznają Jagódkę i Wojtka, wspólnie powitają wiosnę uprawkami w warzywniaku. Pograją w piłkę na pierwszej w tym roku zielonej trawce, wiosenny deszczyk spłoszy dzieci, lecz zanim uciekną skryć się pod daszkiem, zauważą rodzinkę ślimaków. Na e wiedząc kiedy nasi bohaterowie wskoczą w nową porę roku jaka jest lato, tu popuszczają papierowe łódeczki nad jeziorem, zbiorą dojrzałe truskawki. Co się jeszcze zdarzy latem? Czy jesień też będzie miała dla dzieci tak wiele atrakcji jak wiosna? Jakie atrakcje wydarzą się zimą w życiu małych bohaterów?


Pomachaj do nas! Z paluszków zrób grabki i grab grządkę od Wojtusia do Jagódki. Stuk, stuk, kap, kap postukaj paluszkami w dach. Poleceń jest bardzo wiele, co stwarza możliwość dobrej zabawy rodzica z dzieckiem.Brrr, zimno po spacerku.. Najlepszy sok malinowy!


Uwielbiam
Księgarnię Tania Książka między innymi za gratisy przesłane z zamówioną książką, ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK! Pomysły na zakładki niewątpliwie tworzą genialni twórcy, popatrzcie na zdjęcie powyżej i wyszukany humor, ściśle nawiązujący do czytania książek.
...

W księgarni TaniaKsiążka.pl  znajdziecie wiele  innych książek dla dzieci


👉 Pory roku. Dotknij, przesuń, potrząśnij!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.