środa, 31 marca 2021

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham kiedy jest zima... i kiedy jest Wiosna. 3+

 NAWET NIE WIESZ JAK BARDZO CIĘ KOCHAM- Wiosna, Zima

Książki które ukazały się ostatnio nakładem Wydawnictwa Harper Kids są obowiązkowa dla każdego rodzica i dziecka.

Niezwykle ciepłe historie o oczywistej miłości łączącej zajęczą rodzinę.


Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham

Autor: Sam McBratney

Ilustrator: Anita Jeram

Typ oprawy: twarda

Wydawca: Harper Kids


Dobrą wiadomością jest to, że książki o tematach jesieni i lata  niebawem zostaną wydane, także będziemy mieli "cały rok" w naszej biblioteczce, rok składąjący się z książek WIOSNA, LATO, JESIEŃ, ZIMA w lesie brązowych zajączków.

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham kiedy jest zima

Zima to ulubiona pora roku małego brązowego zajączka, jakie harce wyprawia ten maluch na śniegu, jakże się świetnie bawi białym puchem. Do zabaw malucha dołącza duży brązowy zając, wtedy zabawa to prawdziwa śnieżna przygoda. Historia utrzymana jest w humorystycznym stylu, przez co po przeczytaniu czytelnik jest w zabawowym nastroju :) Nasze domowe zajączki chętnie słuchają historyjek o porach roku, ze śnieżnego lasu.Zabawy dwóch zajączków mogą zaskoczyć..

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham kiedy jest wiosna

Zabawa wiosną na łonie natury to dla brązowego zajączka odkrywcza przygoda. Wiosna to czas gdy natura budzi się do życia, zaczynają kwitnąć kwiaty, a  wszystko w około się zieleni. W towarzystwie małego brązowego zajączka jest zawsze duży brązowy zając, który w tej historii towarzyszy i odpowiada na pytania ciekawemu maluchowi.


Książki wprowadzą nasze dzieci w cztery pory roku, gdzie zauważymy jak zmienia się przyroda w czasie całego roku, to ogromnie ciekawe..


...

Zabawne ilustracje beztroskich chwil na łonie natury sprawiają, że książeczki są bardzo przyjemnym czasem , który spędzamy w gronie VIP-ów, czyli w gronie naszej najbliższej rodzinki. Bohaterzy książki odnieśli wielki sukces bo aż 47 milionów sprzedanych egzemplarzy książek na całym świecie, to rewelacyjny wynik, świadczący i tym, że kochających, kochanych i pragnących miłości jest bardzo dużo. We Wiośnie jak i Zimie :) I my dołączmy do tej kochanej społeczności. Wraz z książka "Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham", jest nasze drugie spotkanie z wersją papierową. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.