środa, 17 marca 2021

Psi Patrol. Oficjalny Magazyn 3/2021

 Psi Patrol. Oficjalny Magazyn 3/2021

 Premiera trzeciego numeru Psi Patrol.  miała miejsce kilka dni temu, bo 12.03.2021. W naszym domu gazetka pojawiła się dziś i już  mamy ją wstępnie obejrzaną. Na pierwszy ogień poszła niespodzianka, zabawka. Nasz smyk rozpakował ją zanim zdążyłam przynieść nożyczki do uwolnienia ZESTAWU MAJSTERKOWICZA. Zabawki zrobione są z dobrej jakości plastiku, doskonale wyprofilowane sprawdzą się w wielu zabawach z masami plastycznymi i materiałami sypkimi, choć nie wiem czy taki był zamysł  zastawu majsterkowicza.


"Psi Patrol" to jedna z tych bajek na których wychowują się nasze dzieciaki. Nie ma chłopca który nie znał by dzielnej załogi psiaków,  i nie ma dziewczynki, która nie była by zakochana w SKYE. Pilotce, która nie może, żyć bez latania. 
Magazyn z jakim wyszło do dzieci Wydawnictwo Egmont jest bardzo wyczekiwanym czasopismem przez moje dzieci.

 

Wydawca: Egmont
Liczba stron: 32

Magazyn z szaloną ekipą 5 piesków jest skierowany do dzieci od 3 do 5 lat. 
Na łamach magazynu nasi milusińscy znajdą wiele zabawy w  których autorzy  sprytnie przemycili wiele ćwiczeń rozwojowych. 

Gazetka podszkoli przedszkolaka i w pomysłowy sposób przyszykuje go do edukacji wczesnoszkolnej. Przygody w dżungli na fotosafari - "Pieski problem śmierdzących baniek" W tej niekoniecznie pachnącej historii spotkamy naszych bohaterów: Marshalla, Rubble’a, Chase’a, Rocky’ego, Zumę, Skye i Rayder-a, dziesięcioletniego chłopca. 
Tak zgrana załoga podoła każdemu zadaniu.


 Filmik , otwieramy gadżety..Duża kolorowanka, czas na zabawę z kredkami lub flamastrami..


Wycinamy owoce z jednej strony, naklejamy/ wkładamy go do blendera na drugiej stronie. Kto włączy guzik i zrobi pyszny sok owocowy?"Pieski ratują małe strusie" to idealna bajeczka do przeczytania przed snem.


Bettina to imię wesołej krówki, prosty labirynt w którym  liczymy napotkane króliczki i marchewki  na drodze.


Trzy narzędzia  i krótkofalówka to asortyment pomocnika Psiego Patrolu..


Narzędzie majsterkowicza  już w pierwszym dniu trafiły do miski z ryżem, szufelka sporo się napracowała, a młotek głośno pukał w metalową puszkę. Wszystko szło dobrze, ale jak ryz wyskoczył poza miskę, nasz smyk szybko skorzystał z Psi Patrolowej Krótkofalówki i wezwał bohaterów na pomoc w porządkach :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.