środa, 31 marca 2021

Szukaj i znajdź- Lokomotywy i Smerfy 3+ Zabawa z dzieckiem.

 SZUKAJ I ZNAJDŹ- LOKOMOTYWY I SMERFY- LUPY W DŁOŃ I SZUKAMY!

Komplet książek z serii: Szukaj i znajdź- Lokomotywy i Smerfy zawitał niedawno do naszego domku. W okresie przedświątecznym z książkami i lupką spędzamy naprawdę dużo czasu. Pełne ciepła ilustracje zapraszają małego detektywa do poszukiwań. Ilustracje  mają mało- skomplikowany charakter, nawet młodsze dzieci, 3+, poradzą sobie z wyszukaniem elementów wskazanych w poleceniu.Dwa zadaniowe zeszyty w broszurowej oprawie to dwa  światy bajek, które są nam dobrze znane. Świat Smerfów i fenomenalny świat osobliwych Lokomotyw z imionami.

Ilustracje w dzisiejszych publikacjach to animowane krajobrazy rodem wyjęte ze znanych bajek, z małą ilością tekstu. "Lupki" w dłoń i szukamy , a ile satysfakcji daje odnalezienie elementu, który wskazała mama w poleceniach.


SMERFY NA TROPIE- SZUKAJ I ZNAJDŹUrodzinki w wiosce smerfów, jest wielki tort i świeczki które trzeba zdmuchnąć.. 


Czy znajdziesz turkusową ośmiornicę?


Odszukaj na ilustracji 2 samolociki, trzy piłki, 5 kredek...


Książki wydało Wydawnictwo HarperCollins Polska, jest to wydawnictwo z dość długą tradycją, dotychczas literatura była dla dorosłych, jak miło, że pomyślano też o małych czytaczach i artystach. Zapraszam serdecznie fanów książek dla dzieci na nowo- otwarte strony:

Książki można znaleźć w ➡️➡️➡️➡️➡️➡️ www.Egmont.pl/ksiazki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.