środa, 9 czerwca 2021

Urocze opowiastki dla maluszków

 Urocze opowiastki dla maluszków z naszej ulubionej Księgarni Tania Książka.Wielu bohaterów, 17 opowiastek to niewątpliwie duża porcja czytania naszym milusińskim.W czytankach pojawią się zwierzęta domowe, pluszaki jak i te dzikie, prosto z lasu, tak więc będzie ciekawie i każdy smyk znajdzie swojego ulubionego bohatera.
Dowiemy się, że deszcz nie musi kojarzyć się z ponurym dniem. Kropelka wody jako bohaterka popadnie w dylematy  swojego istnienia, będzie zazdrościła słońcu sławy jaką odnosi wśród ludzi. Czy słusznie?
Szczególnie spodobała mi się jedna historia o Tomku, który z równą miłością postrzegał swoje wszystkie pluszaki. Historyjka udowodni małym słuchaczom, że każdy ma coś wyjątkowego i każdy jest równie mocno kochany.

Urocze opowiastki dla Maluszków tytuł w pełni podsumowuje tą książkę, całkiem nowe opowiadania to niezła gratka dla dzieci, pełne wartości teksty skierują na dobre tory myślowe nasze dzieci. WŁASNIE TAKIEJ KSIĄŻKI SZUKAŁAM!!!


Urocze opowiastki dla maluszków

Ilość stron192

Wydawnictwo Olesiejuk

Oprawa: Miękka


Takie książki jak;" Urocze opowiastki dla maluszków", trafiają do naszej biblioteczki najczęściej z racji wieku mojego najmłodszego dziecka, które chłonie literaturę całym sobą.
17 historyjek  na miarę każdego przedszkolaka.


Do wspólnych chwil z książką w tym wypadku nie trzeba nikogo zachęcać, bogactwo i barwa ilustracji skuszą każdego, tu wiek nie gra roli, choć autorzy zadedykowali tę książkę dla NAJMŁODSZYCH, to i rodzice chętnie nacieszą oczy ilustracjami i pogodnymi opowiastkami.


W księgarni TaniaKsiążka.pl  znajdziecie wiele  innych książek dla dzieci


Łatwe do zrozumienia tematy sprawiają, że dzieci utożsamiają się z bohaterami i często wracają do tych samych książek. Książkę:" UROCZE OPOWIASTKI DLA MALUSZKÓW", polecam jako następne po kontrastowych i jedno- obrazkowych publikacjach dla najmłodszych.

Nowości zamówione z Księgarni Tania Książka przyszły do nas expresem, zaczytani jesteśmy już od tygodnia. Razem z wartościowymi opowiastkami rośnie nasze dziecko.


Niezmiernie cieszy mnie fakt, że wydawcy nie kończą na jednej, dwóch seriach. Ówczesna tematyka papierowych książek często odbiega od typowych bajeczek, znanych od lat. Nowi, zdolni autorzy prześcigają się w swych pasjach pisarskich. Ilustratorzy też nie spoczywają na laurach, czarują, nadają literaturze  przystępną formę dla najmłodszych odbiorców słowa pisanego. Uwielbiam nowoczesną kreskę i nieznane tematy w książkach dla dzieci.


W księgarni TaniaKsiążka.pl  znajdziecie wiele  innych książek dla dzieci.


👉 Urocze opowiastki dla maluszkówBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.