niedziela, 6 czerwca 2021

Bing. Zabawa w parku. Książka z magnesami 2+

 

Bing. Zabawa w parku. Książka z magnesami

Zabawa w parku z Bingiem i przyjaciółmi to niezła gratka dla każdego fana tegoż króliczka o czarnym futerku. Już na pierwszej ilustracji wskakuje piłka z magnesem. Dzieci stawiają Binga i... no własnie z kim zagra nasz bohater? Wybór należy do was, my wybraliśmy Flopa, tak zadecydowała Ola, argumentując, że właśnie Flop, nigdy w niczym nie bierze udziału, 

Na zielonej trawce w Parku można zrobić piknik, tu wykładamy wszystkie magnesy z bohaterami bajki Bing, kto zje pomidorka? W parku jest również scena, tu wkładamy każdego bohatera z osobna i inicjujemy jego występ. 

          Książka Bing. Zabawa w parku. Książka z magnesami miała swoją premierę 19 maja.


Bing. Zabawa w parku. Książka z magnesami

Wydawca: Harper Collins

Liczba stron: 10

Wymiary: 27.5x22.1cm


Filmik

         

Małe rączki dobrze wiedzą co się robi z magnesami. Bing i przyjaciele lada chwila wskoczą w bajecznie kolorowe scenografie.W Parku jest plac zabaw, Bing , Sula, Pando i Flop ustawiają się w kolejce do ślizgawki. Dzieci samodzielnie wymyślają sobie fabułę, układają w głowie zabawy dla "magnesiaków".Kolejna barwna ilustracja, to znana scenka  z filmu, gdzie bing karmi kaczki. Wszyscy przyjaciele Binga zmieścili się na czerwonej kładce."Magnesiaki" z książeczki idealnie pasują do małych raczek przedszkolaka.
Książka "Zabawa w parku" to książka dla najmłodszych, na pewno warto pierwszy raz towarzyszyć dziecku i omówić każdą z rozkładówek. Zainicjować każdą ze scenek, dokładając magnesy. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.