środa, 9 czerwca 2021

Lego dots Kodujemy razem LSNZ-650 7 do 101lat

 

Lego dots Kodujemy razem LSNZ-650

36 klocków i dwie bransoletki + zadania do wycięcia i sklejania. Ciekawy zestaw dla kreatywnych dziewczyn. Z Lego Dots spotykamy się po raz pierwszy i śmiało mogę stwierdzić, że jest to ten rodzaj klocków, które zadowolą najbardziej wymagające panny. 7+ 

W książce znajduje się tez blister z naklejkami, naklejki te idealnie pasują rozmiarem doi dołączonych klocków, wśród "naklejkowych" grafik są też te z wizerunkiem słodkich zwierzątek. Bransoletka przystrojona motywem pandy lub liska cieszy bardzo :)

Musze jeszcze wspomnieć, że zestaw klocków zawiera kilka  elementów świecących w ciemnościach


Dla lubiących lego, dla fanów bransoletek, dla kreatywnych, wszystkich młodszych i starszych lubiących dobrą zabawę z klejem i nożyczkami... I oczywiście tych, którzy lubią zakupy w Księgarni Tania Książka, to własnie tam wyławiamy nowe perełki literackie dla naszych dzieci.Lego dots Kodujemy razem LSNZ-650
WydawnictwoAmeet
Ilość stron48
Oprawa: Miękka

Stwórz dwie bransoletki dla siebie i najbliższej koleżanki, siostry, mamy. W książce przykłady projektowania bransoletek, gdzie autor podaje tajny kod. Sposób układania klocków zależy tylko od ciebie, inwencja własna mile widziana. 


Książka "mieści w sobie"wiele zadań do których potrzebny będzie klej i nożyczki, cuda jakie zrobimy z papieru zachwycą każdego młodego artystę. W naszym domku ta kreatywna publikacja zrobiła niemałą furorę. Tematyka wpadła w gusta naszej dorastającej panienki.Książeczka, którą przedstawiam to niewątpliwie rozwój sprawności manualnych, wspomaganie kreatywności u młodych artystów i ćwiczenie estetyki. 


Serduszko wycięte, składamy...

Własnoręcznie zrobiona papeteria  to doskonały pretekst by przekazać w niej wiadomość ważnej osobie..Dokładna instrukcja jak kodować wiadomości za pomocą naklejek, wytyczone miejsce na tworzenie notatek..Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.