środa, 2 czerwca 2021

Pory roku i Urodziny to tytuły dwóch nowości dla maluszka ze znanej serii Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa
AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA to seria ciekawych interaktywnych książeczek dla najmłodszej grupy czytelniczej. Tym razem czas na PIERWSZE SŁOWA. Razem z dwiema super mocnymi książeczkami poznamy pory roku i związane z nimi symptomy, Druga książka to Urodziny, będzie dmuchanie świeczek na torcie, balony, konfeti i oczywiście prezenty. Po zabawie z ruchomymi elementami w książkach, dziecko nauczy się nowych słów, pozna świat wokół siebie i spędzi bezcenny czas z rodzicami.

Akademia Mądrego dziecka, kolejny raz zachwyca rodziców, polecam też gorąco poprzednie serie, tęczowe grzbiety książeczek stworzą na półce maluszka przyzwoitą kolekcję.Bawmy się razem z dzieckiem!! Z takimi książkami to czysta przyjemność, a uwaga maluszka nie ucieka nam na boki.


 
Wiosna przywitana z ciekawa książka, którą z racji mocnej budowy zabieramy często do ogródka.


...

Pory roku. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa


Pory Roku i zmiany jakie zachodzą w naturze to magia sama w sobie. W tej publikacji autorzy schowali podstawowe i najważniejsze tematy związane z każda porą roku. Z ziemi wychodzą kwiaty, tu dziecko wkłada paluszek w kółeczko i wysuwa różowy kwiat z trawy.


Pory roku. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa
Autor: Nathalie Choux
Ilustrator: Nathalie Choux
Typ oprawy: kartonowa
Data premiery: 05.05.2021
Wydawca: Harper Collins
Liczba stron: 10
Wymiary: 17.0x17.0cm...Urodziny. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa

Ta książka zaciekawi zarówno dzieci dwuletnie jak i starsze, tematyka krąży wokoło urodzin, a jak wiemy dzieci czekają na ten dzień cały rok. Nasza trzyletnia solenizantka w maju skończyła 3 lata, książka więc trafiła pod nasz daszek w idealnym czasie.

Na okładce dzieci mają możliwość zapalania i zdmuchiwania świeczek, wystarczy włożyć paluszek w kółeczko i przesunąć. Jest jednak jedna wyjątkowa stronami która zrobiła wielkie wrażenie na naszym smyku, top strona z konfeti, które maluszek sam "wyrzuca  w powietrze" Oczywiście jest to iluzja w genialnie skonstruowanej książce, popatrzcie sami poniżej:

Urodziny. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa
Autor: Nathalie Choux
Ilustrator: Nathalie Choux
Typ oprawy: kartonowa
Wydawca: Harper Collins
Liczba stron: 10
Wymiary: 17.0x17.0cmNa urodzinach nie może zabraknąć ciasta z truskawkami, szczególnie jeśli mamy lato :)

Majowy stosik literacki od Harper Kids. Książki cieszyły nas cały zimny maj.


 AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA to seria ciekawych interaktywnych książeczek dla najmłodszej grupy czytelniczej. Tym razem czas na PIERWSZE SŁOWA.  które przetrwają kilka pokoleń, są bardzo solidnie wykonane, każda strona to kilka mm grubości, a to bardzo ważne, gdyż małe dzieci bardzo eksploatują pierwsze książeczki, zabierają je z sobą prawie wszędzie, sprawdzają, jak smakują, gdy mama nie patrzy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.