środa, 2 czerwca 2021

Cleo i Cuquin na tropie. Szukaj i znajdź i Cleo i Cuquin. Nowa kolekcja bajek 3+

 Cleo i Cuquin na tropie. Szukaj i znajdź i Cleo i Cuquin. Nowa kolekcja bajek

Obie książki miały swoją premierę 19 maja.


Nowość w naszym domu!! Pierwsze spotkanie z bohaterami bajki Cleo i Cuquin. Dziś przedstawię dwie książki o szóstce wesołych dzieciaków:

Cleo i Cuquin na tropie. Szukaj i znajdź i coś do poczytania przed snem- Cleo i Cuquin. Nowa kolekcja bajek


Zapraszamy wszystkie dzieci, a w szczególności przedszkolaki i starszaki do zabawy w detektywa, oraz do słuchania całkiem nowych historii.Cleo i Cuquin na tropie. Szukaj i znajdź

Seria książek NA TROPIE. SZUKAJ I ZNAJDŹ, jest nam już dobrze znana, dzieci często biorą luby w dłoń i bawią się w detektywów, wchodząc w poprzednie części "poszukiwajek": Maszy i Niedźwiedzia, oraz Binga.


Duża sztywnostronnicowa książka "da radę" z odkrywczymi  paluszkami  przedszkolaków. Dzieci wraz z szalonym rodzeństwem wybiorą się  na pustynię, by pobawić się w archeologów. Pojawi się tez temat, na którym zależy wielu rodzicom"ZDROWE ZĘBY". Będzie też tajemnicza jaskinia i skarb piratów. Żeńska część rodzeństwa urządzi sobie w pokoju prawdziwy salon piękności. Wskoczymy na plażę i na urodzinki, tylko czyje jest to święto? 


Cleo i Cuquin na tropie. Szukaj i znajdź

 Autor: zbiorowe opracowanie

Typ oprawy: kartonowa

Wydawca: Harper Collins

Liczba stron: 22

Wymiary: 21.0x28.5cm


W tej niezwykle kolorowej książce dzieci w czasie zabawy w szukanie, wyostrzą swoją spostrzegawczość, umiejętność liczenia i znajomość kolorów i kształtów. 


...


Cleo i Cuquin. Nowa kolekcja bajek

Cleo i Cuquin. Nowa kolekcja bajek jak i wszystkie z tej serii książek dla dzieci, można śmiało zaproponować dzieciom do nauki czytania. Duży krój pisma, niewątpliwie ułatwi czytanie starszakom , którzy dopiero zaczynają swoja przygodę z książką.

Cleo i Cuquin. Nowa kolekcja bajek

Autor: zbiorowe opracowanie

Typ oprawy: gąbka

Wydawca: Harper Collins

Liczba stron: 128

Wymiary: 20.0x22.3cmKróliczek nazwany Duchem, a skąd takie imię? Czy tak słodki króliczek może kogoś wystraszyć? Otóż tak! Przeczytajcie bajkę o tym jak pomysłowe rodzeństwo wybrało się na piknik.

Króliczek to niewątpliwie pupil każdego członka wesołej rodzinki, szczególnie małego Cuqiuna.


👉 Cleo i Cuquin na tropie. Szukaj i znajdź

👉 Cleo i Cuquin. Nowa kolekcja bajek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.