środa, 7 lipca 2021

Moje Pierwsze Zadania do Wyklejania- Miś Paddington. 2 zeszyty zadaniowe.


MOJE PIERWSZE ZADANIA DO WYKLEJANIA Z MISIEM PADDINGTONEM

Czy znacie Misia  w czerwonym kapeluszu i niebieskim płaszczyku? My znamy, w poprzednim miesiącu pojawiły się w naszym domku ciekawie wydane bajki. Bajki o Misiu Paddingtonie. Dziś bawimy się w naklejanie w dwóch zeszytach, w formacie A4, z mnóstwem naklejek do uzupełniania ćwiczeń.

Przygotuj kredki, ołówek lub mazak. 


Miś Paddington w zeszycie:" PODRÓŻE", Pobawi się w chowanego z rodzina Brownów, Policzy do 10. Przesuwaj paluszkiem po cyferkach od 1 do 10, licz razem z misiem. Kolejne strony to piłka nożna, malowanie, nocowanie w domku na drzewie, lody, baloniki i niespodzianki. Każda ze stron to nowe zadania, za które dostajesz trofeum w postaci  naklejki/ łapki.Ćwiczeń jest bardzo wiele, bajecznie kolorowe ilustracje emanuja niespotykanym klimatem. Zeszyty po uzupełnieniu naklejek stają się książką pełna przygód, którą mozna poczytac przed snem. U nas to dizała. Dziecko, które wcześniej uczestniczyło w tworzeniu/ wyklejaniu przygód Misia Pasddingtona, bardzo uwaznie sledżi ciag zdarzeń w którym uczestniczy główny bohater Mis i jego przyjaciele.

Jakie ćwiczenia czekają na naszego malucha?

  • Odnajdź przedmioty na ilustracji i pokoloruj
  • Dekoracja wnętrz naklejkami
  • Szukanie różnic
  • Jaki puzzel pasuje do obrazka z trzech podanych pod ilustracją.
  • Przejedź paluszkiem labirynt.
  • Dokończ rysunek i pokoloruj.
  • Wskaż największą rzecz w każdym rzędzie.
  • Podążaj palcem po śledzie  by uzyskać odpowiedź

Zapraszam do galerii losowo wybranych ilustracji z dwóch zeszytów:
- Przygody Misia Paddingtona. Moje pierwsze zadania do wyklejania. 
- Podróże i Przygody Misia Paddingtona. Moje pierwsze zadania do wyklejania.


Wspomnieć trzeba o grafice, która zresztą w nowej serii zeszytów zadaniowych i książek z  Nowej Kolekcji Bajek jest wyjątkowo barwna i przystępna dla młodych słuchaczy, czytaczy.


Naklejki , a wśród nich łapki, które będą nagrodą dla smyka, który poprawnie rozwiąże każde z zadań.
 Bohater  w niebieskim płaszczyku i czerwonym kapeluszu skradł serca naszej całej rodzinki.Misia PADDINGTONA widziałam w poprzednich latach, w recenzjach i zwiastunach książek różnych wydawnictw, jest to pewnego rodzaju klasyk wśród bajek dla dzieci. Klasyk, który nadesłało nam niedawno Wydawnictwo Harper Kids. Dziękujemy!


Miś mający futerko jak słodkie toffi, oczy jak dwa czarne guziki zaciekawi każdego smyka, tym bardziej, że mały bohater wpada w wielkie kłopoty, zupełnie jak odbiorcy do których adresowana jest ta książeczka.

Z zeszytami ćwiczymy/ usprawniamy sprawność manualną, zdolność logicznego myślenia i koncentrację przedszkolaka – Zadania wprowadzone we wczesnym procesie edukacji domowej pozwolą dziecku na łatwiejszy start w przedszkolu.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.