środa, 14 lipca 2021

Podstawy Szkolenia Psa

 

PODSTAWY SZKOLENIA PSA

      Literatura nie od dziś pomaga ukształtować charaktery naszych pupili, czytamy , wprowadzamy w życie komendy, powtarzamy po tysiąc razy polecenia i sukces murowany. 

      Dziś chcę pokazać zainteresowanym tresurą psa, najnowszy poradnik:"Podstawy Szkolenia Psa", który niewątpliwie zmieni życie zarówno psa jak i całej rodziny. Wiemy jaki nasz kudłaty przyjaciel potrafi być szczekliwy, jak zacięcie może gonić koty sąsiadów, jak potrafi być bezwzględny w relacjach z innymi psami. Czas zacząć zmieniać tą nieciekawą rzeczywistość, czas na pozytywną tresurę, czas na wprowadzenie psiego savoir vivre.


Podstawy szkolenia psa
Autor: Kyra Sundance
WydawnictwoAlma-Press
Ilość stron176
Rok wydania2021


Czy jesteście zadowoleni z charakteru swojego psa? Czy wasz pupil swoim zachowaniem stwarza powody do zmartwień? Jeśli tak to koniecznie musicie nabyć bogato ilustrowany (500 ilustracji) poradnik: PODSTAWY SZKOLENIA PSA Kurs Sundance.
Zakaz wstępu do kuchni, chodzenie na smyczy, gryzienie przez szczenięta, oswajanie z podwyższeniem, komendy: zostań, zostaw, leżeć, siad.. i wiele innych skutecznych pomysłów na naukę, jak i na miłe spędzanie czasu z czworonogiem.
Porozumienie z psem to kluczowa sprawa, niezbędna do zacieśniania więzi z czworonożnym przyjacielem. Autorka daje czytelnikom przejrzyste instruktarze..


Informacje zawarte w książce pozwolą nam poznać swojego pupila. Gdy często zastanawiasz się co robi Twój pies, warto byś wiedział czy jest to zabawa czy może sygnalizowanie problemu..


Gdy pies goni kota, jest agresywny w stosunku do kotowatych to martwi. Jeśli sytuacja jest odwrotna, to kot terroryzuje psa to jest to duży problem. Człowiek musi pomóc , wyjść z inicjatywą by w wspólnym domu wszyscy czworonożni przyjaciele czuli się dobrze i bezpiecznie. Autorka książki pokaże nam jak uczyć zwierzęta szacunku do innych gatunków, w tym wypadku kotów. 

Czasami niewiele trzeba by pupil zrozumiał i pod czujnym okiem właściciela skorygował swoje zachowanie. Psy z natury nie są złośliwe, zwyczajnie nikt im nie dał wskazówek, lub w przeszłości miały złe wzorce..

Książkę polecam tym którzy szczególnie kochają swoje sierściuchy. Zrozumienie psa to podstawa w harmonijnym życiu i wzajemne szczęście zarówno dla psa jak i właściciela.

W naszym domu mieszkają dwa psy, Jeden z nich to Malinois, jeśli ktoś zna tę rasę to wie, że tresura to podstawa w wychowaniu tego wrażliwca. Drugi nasz pupil to Karelczyk, tu szczególnie już od samego początku wskazana jest konsekwencja i przemyślany rytm dnia. Karelczyk to najbardziej niezależny z wszystkich ras psów.


W księgarni TaniaKsiążka.pl  znajdziecie wiele  innych poradników


👉 Podstawy Szkolenia Psa


1 komentarz:

  1. Pamiętajcie, że psy bardzo lubią być tresowane szkolone, to dla nich wielka przyjemność i też zabawa. Zróbcie coś dla swoich psiaków i oczywiście dla swojej wygody, to ułożony pies to szczęśliwy właściciel :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.