środa, 14 lipca 2021

Playmobil Spirit nr 3/ 2021

 


Playmobil Spirit nr 3/ 2021Lipcowa prasa dla dzieci potrafi uszczęśliwić nie tylko docelowych odbiorców.  Playmobil Spirit nr 3/ 2021+ figurka PRU i dzikie źrebiątko.

 Pru trzyma butelkę ze smoczkiem, pomożesz nakarmić konika?

Najnowszy magazyn Playmobil to jest to wszystko co chciałaby znaleźć fanka serialu Spirit w jednym miejscu. 
 W melodii tętniących kopyt, gdzie każda z bliskich przyjaciółek Lucy,  ma swojego osobistego parzystokopytnego zwierzaka.


Nasza zagroda z konikami systematycznie się powiększa, mamy już trzy źrebięta: szary, biały i brązowy. Najlepsze przyjaciółki Lucky, głównej bohaterki serialu dla dzieci tez są w naszej kolekcji: Abigail i z dzisiejszej prasy Pru. Zabawa staje się coraz bardziej ciekawa, figurki/ przyjaciółki sumiennie opiekują się młodymi konikami.W trzecim magazynie pyszne pomysły na udane babeczki z orzechami. 2 wyjątkowe plakaty, jeden z nich śmiało można użyć jako tło do zabawy w farmę rodem z Miradero. Od strony 6 do 25 trwa komiks, z którego czytelnicy wyniosą dobre wartości:"Pomaganie Popłaca". Nie zabraknie również ciekawych zadań, utrwalających wiedzę ze szkoły. Wszystko w formie zabawy!!! 

Wspomnę jeszcze o dużej wycinance z ostatniej strony magazynu. Wycinanie szablonów do wycięcia, które wkleimy na jeden z plakatów, ze środka magazynu. 


Już 8 września pojawi się kolejny numer magazynu Playmobil Spirit, a  w środku figurka Lucky z biszkoptowym źrebaczkiem.
👉 Playmobil Spirit

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.