środa, 22 lipca 2020

Kotek i motylki 6+Kotek i motylki- gra karciana na miłe popołudnie w gronie rodziny.Fenomenalna gra, która w klasach 1-3 utrwala liczenie w pamięci, wyostrza spostrzegawczość i refleks. Kto pierwszy policzy ten zaprasza motylki do siebie, im więcej motylków tym pewniejsza wygrana. Takie tez jest główne założenie tej fenomenalnej karcianki.Ta wspaniała gra miała swoja premierę 6 maja, jest to wspaniała propozycja na spędzenie czasu z dziećmi,  lub z koleżankami z klasy. 


Autorzy zaproponowali przedział wiekowy od 6 do 8 lat, tylko zapomnieli o wspaniałych duetach mama- córka, dziadek -wnuczek. Więc ja bym zaproponowała przedział wiekowy od 2 do 105 lat. Tak, tak, mój dwulatek z wielka euforią uczestniczy  w naszych karcianych rozgrywkach. A Gucia trzeba pilnować szczególnie, drewniana figurka kusi naszego smyka bardzo intensywnie.

Kotek Gucio zaprowadzi nas na łąkę pełną różnobarwnych motyli, gdzie poznamy Modraszka, Zieleńczyka czy Cytrynka. To tu rozegra się matematyczny taniec motylków.


 Karta za kartą ląduje na stole, skupienie, liczenie i ta runda należy do Ciebie. W końcowym rozrachunku szczęśliwym wygranym jest ten kto zdobędzie najwięcej kart.


Kotek i motylki
Format: 130x200x35
Oprawa: pudełko
Data premiery: 2020-05-06Wiek graczy: 6+ 
Liczba graczy: 2-6 graczy 
Czas rozgrywki: 10-15 min. 

Filmik poznajemy  z bliska motyle latające nam nad głowami:


Co w pudełku:

50 kart Motyli,
 5 kart Specjalnych, 
18 żetonów Kwiatów,
 10 żetonów Motyli, 
drewniana figurka kotka, 
instrukcja.
Takich gier jak Kotek i motylki nam własnie potrzeba, w czasie gdy już zaczynają się pojawiać prawdziwe motyle, gdy można grać na stoliku przed domem. 

Obok gry o motylach pojawiła się też bliźniacza gra, wzorowana genialną serią książek: "Urodziny Tappiego" Na ta publikację zapraszam serdecznie do mojej kolejnej recenzji KLIK!
Gry szukajcie tutaj TUTAJ!

Kotek i motylki 6+


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.