środa, 27 maja 2020

Magnesiaki Gospodarstwo

Magnesiaki Gospodarstwo


Czym zająć maluszka, jak trafić w pasję dziecka? Co podarować młodym pasjonatom farmy? Oczywiście MAGNESIAKI. Duże magnesy, które chętnie wskoczą na każdą lodówkę i będą dumnie reprezentować młodego operatora ciężkich sprzętów rolniczych.


Magnesiaki Gospodarstwo

Wiek 3+
Liczba graczy 1+
Wymiary opakowania 27/26,5/4
...
Dziecko ma do dyspozycji 21 kolorowych obrazków z magnesem
ściśle związane z tematem gospodarstwa. Jest wielki  żółty kombajn, jest też gospodarz we własnej osobie,  wesoła świnka, piesek i krówka. 


Nasz dwulatek szybko zagarnął pudełko pełne magnesów i w mig zawartość pudełka znalazła się na lodówce, wieczorem magnesy szły spać  do pudełka, by rankiem przed śniadaniem znowu wskoczyć na białą taflę lodówko- zamrażalki. Oczywiście gdy przyszła ciocia z wujkiem, to magnesy zostały zdjęte, by móc ponownie na oczach bliskich, z omówieniem każdego elementu,  usadowić się na lodówce.

 Tak więc zabawa trwa, zabawa w wyjmowanie, omawianie, naklejanie i ponowne chowanie.


Mama gotuje obiad, szykuje kolację a dziecko zajęte po łokcie w swojej pasji. Grafika farmerskiego zestawu to szczegółowe, dość realistyczne  maszyny i postacie, z którymi ściśle kojarzy się każda farma.


Gama tematów  tych dość dużych magnesów jest dostatecznie szeroka. Dla każdego maluszka znajdzie się coś dobrego, coś co rozbudzi wyobraźnię i sprawi, że zabawa będzie udana.


Gry szukajcie TUTAJ!3 komentarze:

  1. Pięknie wykonane magnesy :) Pewnie jest przy nich sporo zabawy.

    OdpowiedzUsuń
  2. uwielbiam takie zabawy, myślę, że moje dzieciaki świetnie by się bawiły :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Uwielbiamy gry i pomoce od Alexander Toys. Mamy magnesiki Farmy, ale w troszkę innej wersji. Ta też bardzo mi się podoba. Pomyślę o zestawie dla najmłodszej pociechy. 😉

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.