wtorek, 21 listopada 2017

WIELKA KSIĘGA ZADAŃ PRZEDSZKOLAKAWIELKA KSIĘGA ZADAŃ PRZEDSZKOLAKA


Wielka to mało powiedziane, jest przede wszystkim grubaśna, napchana różnorakimi ćwiczeniami, a co najważniejsze, ćwiczenia jakie przed maluchem stawiają autorzy są bardzo ciekawe i kolorowe, przyciągają uwagę na długi czas.


WIELKA KSIĘGA ZADAŃ PRZEDSZKOLAKA
(okładka miękka)
Autor: Opracowanie zbiorowe
Liczba stron: 240
Wydawca: Wydawnictwo Dragon

Wielka księga zadań przedszkolaka to wiele godzin dobrej zabawy dla 2 latka, 3-latka, 4-latka, 5-latka i 6-latka. Grubaśna książka podzielona jest na 6 rozdziałów, każde dziecko znajdzie tam coś dla siebie, mój pięciolatek zajrzał na każdą stronę, łatwiejsze zadania dały mu wiele satysfakcji, zaś trudniejsze zachęciły do marszczenia czoła, zastanowienia i cierpliwości.
 Książka znakomicie sprawdzi się tam, gdzie są dzieci z różnych grup wiekowych lub tak jak u nas, po schodkach wiedzy coraz wyżej i wyżej.
Ćwiczenia są zaprojektowane na miarę każdego małego ucznia, wymagają spostrzegawczości, uczą liczenia, rozwijają inteligencję matematyczno-logiczną, językową i przyrodniczą.
Wielka księga towarzyszy nam już od miesiąca i nadal leży na biurku, kolorowe intuicyjne ilustracje ułatwiają pracę z zadaniem, moja latorośl, zanim zdążyłam, spojrzeć już było po ptakach, ćwiczenie rozwiązane.


Naklejki już w połowie wyklejone, popatrzcie sami jakie są kolorowe i zachęcające.Zwierzaki, kolory, owoce i akcesoria, które znajdziemy w domku.


Książki szukajmy w tym miejscu: 


2 komentarze:

  1. Bardzo zachęcajaca zróżnicowana. Córka bardzo lubi tego typu książeczki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak ja lubiłam takie książeczki. Ta to raczej księga. Ciekawe zadania kryje. Podoba mi się, że pojawiają się w niej przykłady malarstwa. taki wstęp do sztuki :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.