środa, 3 lipca 2024

Kumpelki. Piekło nauki. Tom 7

Kumpelki. Piekło nauki. Tom 7 - (Komiks) - Księgarnia Internetowa Egmont


   Czy to kolejny tomik  z serią przygód  Jess?Tak, tylko w tematach szkolnych. Przyznam, że czytając tą publikację można odnieść wrażenie, że ta szkoła jest na " wariackich papierach" 😊
   Główna bohaterka poznaje nową super kumpelkę. Jess opiekuje się " nową",  pomaga w nauce. Tylko jest jeden problem. Przyjaciółka nie chce się uczyć!!! BEZ MOTYWACJI, ZGASZONA przez rodziców i nauczycieli.
  
  Kolejna historia w tomiku o Kumpelkach jest również o pomocy koleżeńskiej.  Gdy Jass trafia na tekst, którego nie może zrozumieć i dowiaduję się, że jej autorką jest jedna z dziewczyn ze szkoły, postanawia jej pomóc. Jass odnajduje Jagodę, <autorkę nie zrozumiałego tekstu> na ławce przed szkołą. Główna bohaterka proponuję  dziewczynie aplikację dzięki, której będzie mogła dyktować tekst, który chce zapisać. Problem byłby rozwiązany lecz niestety nowo poznana Jagoda bardzo sepleni, a więc aplikacja staje się bezużyteczna. Mimo  szczerych chęci starania Jess spalają na panewce.
 Lecz nasza "Super Hero"nie poddaje się!

    Komiks to seria "samopomocy koleżeńskiej". Jak wiele sytuacji zawarł tu autor, sytuacji, które zdarzają się często między rówieśnikami.
   Autorzy książki stworzyli prawdziwe dzieło sztuki, ilustracje jak i tekst świetnie obrazują temat nowoczesnej szkoły i klimat jaki panuje na każdej przerwie oraz lekcji. Wystarczy wejść do komiksu by pośmiać się i pobyć w naprawdę fajnej szkole. Tą Szkołę tworzą dzieciaki o dobrym sercu, Jessica jest tego przykładem. Jak najbardziej polecam komiks: "Kumpelki. Piekło nauki", każdemu dziecku w wieku szkolnym. Tomik 7 z cyklu Kumpelki ' jest wbrew pozorom ciekawie pisanym tekstem, gdzie czytelnicy mogą wejść w rolę  bohaterów.

Współpraca reklamowa wydawnictwem Egmont.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, fakt, że tu jesteś świadczy o tym, że nadajemy na podobnych falach. Zapraszam ponownie.