poniedziałek, 4 września 2017

Wczesnoszkolnie z wyprawką STARPAK

Wczesnoszkolni z wyprawką STARPAK

 GDYBY TAK KOLOROWO WEJŚĆ W NAUCZANIE POCZATKOWE...
Wyprawa do zerówki, jak i do pierwszej klasy to wielkie wyzwanie dla całej rodzinki. Wszystko trzeba dobrze zaplanować, by naszemu maluchowi przyjemnym był początek edukacji i by mógł beztrosko zawiązywać nowe przyjaźnie. 
Niezwykle pomocna w tym wypadku okazała się nam marka STARPAK. Od A do Z, zaopatrzyła moją małą uczennicę. Kolekcja Safari spodoba się zarówno dziewczynom, jak i chłopakom. Grafika z dzikimi zwierzakami to coś niezwykłego, wesołe małpki, groźnie ryczące lwy, sympatyczne żyrafy, rozkrzyczane papugi, kameleony tajniacy.
Świat safari to idealna propozycja dla małych twórców. Na naszej sześciolatce wywarła ogromne wrażenie, pakowała plecak już kilka razy. Piórnik także zmieniał swoją zawartość wielokrotnie.Pierwsza próba Kredki woskowe 24 kol. Safarii, malowanie jesiennych grzybków.
Polecamy ten produkt, dobra jakość, świetna cena. Paleta barw spełnia nasze wymagania, lekkość rysowania to przyjemność.

-Tornister szkolny Safari z mnóstwem kieszeni i kieszonekusztywniane plecy, szelki zapewniają komfort użytkowania ,ciekawe graficznie elementy odblaskowe i groźny lew na froncie dużej kieszeni- To jest to! Co najbardziej ucieszyło moją córkę.Teczka z rączką A4 Safari posłuży nam za skarbczyk rysunków małej artystki, to zapewni ład i ochroni małe dzieła przez zagubieniem.


Kredki woskowe 24 kol. Safari i wielbicielka prac twórczych, przywołuje jesień.

Praca prawie gotowa, mały podgląd. Kartkę z szablonem spiełyśmy 3 spinaczami. 


Praca gotow, sami popatrzcie jakie cuda wyczarowały 24 kredki i małe rączki.


Samodzielne kompletowanie piórnika to wspaniała zabawa.Plecak nie schodził z ramion  naszej sześciolatki, idealnie wyprofilowane szelki to komfort noszenia.
 Pierwszy dzień z Lwem rodem z  Safari musi być udany!! Co prawda mamy worek z kucykami pony, ale wybór padł na STARPAK.

Wyprawkę otrzymaliśmy w ramach konkursu : Letnia Akademia Kreatywności STARPAK, za co serdecznie dziękujemy!!!
4 komentarze:

 1. Wow ale zestaw udanego dnia dla Ewusi i kolorowej edukacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka kolorowa wyprawka. Niech cały rok szkolny będzie taki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny zestaw, bardzo lubię produkty Starpak. u nas w tym roku plecak tej firmy dla mojego pierwszaka mamy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My dla córki wygraliśmy , a dla syna dokupiliśmy, Dobra firma, plecy usztywniane, szelki dopracowane, to podstawa, wygoda dla użytkownika i oczywiście wytrzymałość.

   Usuń