niedziela, 28 lutego 2016

Wodna przygoda z zabawkami od PLAN TOYS

Mam pomysł na super WODNĄ ZABAWĘ.Które dziecko się temu oprze?Dwa pudełka które można połączyć,choć i osobno też jest super zabawa. Pierwszy kartonik to PLAN TOYS ,GAME FISHING- Wciągające wędkowanie
Dwa zestawy-my połączyliśmy ,bo gdy rybkę się łapie,trzeba mieć i wędkę,podbierak i miseczki.
W środku znajdziemy  6 kolorowych drewnianych ryb, 2 wędki i staw. Wędki można regulować Gra od 
3 lat w górę....Druga propozycja to PLAN TOYS WATER LANDING- jest to zestaw typowo do zabaw wodnych A składa się z:  podbieraka, rybki czerwonej, żółwia, rozgwiazdy i 2 różnych miseczek,jedna z nich odcedza nasze wodne zdobycze, wyłowione podbierakiem, ma on grubą wygodną rączkę.
Eksperymenty z strumieniami wody to świetna zabawa.


Zabawki są Wykonane z trwałego drewna kauczukowego ponadto jak dla mnie wielką zaletą jest to,że  kolory są uzyskane z BARWNIKA ROŚLINNEGO.
Uważam ,że zabawki świetnie funkcjonują w przedziale wiekowym od 18+ do 8 lat.Nie ma dnia by nasza panna nie napuszczała sobie wody do brodzika z myślą nałapania rybek na kolację.Sama je przyrządza,są rybki  w POMIDORACH,z BROKUŁAMI i KAPUSTĄ i oczywiście DUSZONE z MARCHEWKĄ.Jednym słowem ZDROWIE NA TALERZU. Takie zabawki oceniam mianem WIECZYYCH,POKOLENIOWYCH.


A zabawa nie była by możliwa bez Drewniaczek.eu, jest to sklep  internetowy oraz stacjonarny z zabawkami drewnianymi, zabawkami edukacyjnymi oraz kreatywnymi. Jestem oczarowana tym miejscem,to bogaty asortyment pełnych jakości zabawek.Polecam gorąco.

5 komentarzy:

 1. Świetny zestaw i jak widać super zabawa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna zabawa w sam raz żeby kąpiel nie była nudna ...

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna zabawa w sam raz żeby kąpiel nie była nudna ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla moich dzieci a synka w szczególności jest zasada-jak jest WODA jest ZABAWA haha. Świetny zestaw.

  OdpowiedzUsuń