czwartek, 7 września 2017

Easy - dopracowana wyprawka.

easy- jeden wybór , wiele emocji.

Wyprawa z marką easy w nowy rok szkolny to przygoda z kolorami, które lubimy szczególnie. Design szarości i różu bardzo nas przekonuje. 
Niełamiące się linijki, wymazywane długopisy, lekko i barwnie kolorujące kredki, cienkopisy brokatowe, farby do zadań specjalnych, niebrudząca plastelina i mocny wygodny plecak- tak dziś mogę wypowiedzieć się o produktach marki  EASY
Reakcja na plecak, fanki kucyków była bezbłędna  -"Mamo, skąd wiesz,że marzyłam o plecaku z kucykami?"
 Jednak mama nie patrzała tylko na szatę graficzną. Wytrzymałość, wygoda i bezpieczeństwo- te cechy powinien posiadać dobry plecak, gdyż nie chcę już miesiąc po, doszywać rączkę lub szelkę do plecaka, dlatego już od dwóch lat stawiamy na jakość. Wprawdzie markę EASY gościmy po raz pierwszy to grono najlepszych się poszerza.

Zapraszam również na nasza drugą recenzję o produktach EASY: KLIK


Saszetka, piórnik dla młodej damy a do środka wrzuciłyśmy same cudowności:

-Długopis wymazywalny niezwykle lekko piszący.Uwielbiamy i mażemy w razie potrzeby, a na początku edukacji zdarza się to nader często :)
-Model EASY Twins  to dobra przyjaciółka małej rysowniczki, nie rozmazuje, a skuteczność porównałabym do poczciwej gumki myszki, znanej mi z dzieciństwa.
-Podstawowe kolory dobrych kredek- trójkątne jumbo, stworzone i pasujące do małej rączki.Dostatecznie miękki rysik, nasycone kolory w mig wyczarują tęczę, słonko i wielkie drzewko z jesiennymi listkami.
- Elastyczna linijka Priorytet to niełamliwość, często zdarza się ,że linijka nie wytrzymuje  pierwszego tygodnia w szkole, a tu mamy ciekawe elastyczne rozwiązanie, linijka która podoła trudy całego roku szkolnego. Doskonały jakościowy produkt z zachowaniem wyraźnej podziałki w prześwitującej zieleni. Niby tylko linijka, a cieszy bardzo.


FARBY PLAKATOWE 12 KOLORÓW- a w pudełeczku 12 intensywnych kolorów, wypędzelkują * nie jedno dzieło sztuki. Farby stawią  też czoła nie tylko kartce papieru, świetnie pokryją, karton, glinę, drewno lub szkło. 
 Trwały efekt malowanej powierzchni to niewątpliwie największą zaleta.
Bezpieczeństwo jest dla mnie priorytetem, dlatego zawsze stawiam na produkty, niezawierające substancji toksycznych, są bezpieczne dla małego malarza oraz środowiska.
W pierwszy Dzień plecak pełen koników idzie z nami do szkoły, córka dopięła swoją ulubioną chmurkę. Plecak z linii  easy flow nie jest duży, ani mały. Taki w sam raz na sześciolatkę, a dobrze profilowane plecy i szelki nie sprawiają żadnych ucisków i otarć małemu użytkownikowi. A wiemy jak plecaki są wypchane książkami, zeszytami. Bezpieczeństwo użytkowania jest dla nas najważniejsze.


ADRES DO STRONY INTERNETOWEJ: http://easy-stationery.com

Gorąco poleca rodzinka Jeżyków z Ulicy Szkolnej.

1 komentarz:

  1. Plecak jest rewelacyjny, a i pozostała część wyprawki aż zachęca do działania.

    OdpowiedzUsuń