wtorek, 18 lipca 2017

Książka Personalizowana "Jurassie".


Moje dziecko w książce- Bajka "Jurassie"
Książkę pokazujemy z uprzejmości Bajkadii, katowickiej filii. Za co bardzo dziękujemy!!!
Sprawiła nam Wiele radości!! 

Czy Wasze dzieci kochają Dinozaury? Czy Dziewczynki też mogą fascynować się prehistorią? Oczywiście, że tak!! Mam na to nieodparty dowód, chowam go pod własnym dachem.
Prawdziwy skarb, a jest nim moja mała pani archeolog, zna wszystkie skomplikowane nazwy wielkich zwierząt: TyranozaurAlbertosaurus, Pterodaktyl...  


I czy to przypadek, czy przeznaczenie, że zostałam nagrodzona
  KSIĄŻKĄ PERSONALIZOWANĄ


Jeśli są tu Mamy małych czytaczy? To powiedzcie mi, co może być ciekawsze niż książka? 

Odpowiedź jest niezwykle prosta, to KSIĄŻKA PERSONALIZOWANA, dedykowana dziecku, które kocha książki.

Przy tejże książce, mała poetka, marzycielka rozbudzi w sobie wyobraźnię, pomarzy bardzo realnie. Dosłownie wejdzie do książki. 
Ileż emocji taka lektura wniesie w życie małej siedmiolatki, gdzie to właśnie ona zamieni się w piękną księżniczkę.
 Jaką satysfakcję będziemy mieli my rodzice, sprawiając taki prezent swojemu dziecku. Widząc, jak wertuje strony w poszukiwaniu swojego imienia.


Do wyboru miałam 13 ciekawych historii.Wnikliwie obejrzałam wszystkie i jakie było moje szczęście gdy natknęłam się na "Jurassie" Przygoda o jajku PRETOZAURA, wiedziałam, że będzie to strzał w 10!

Bajka "Jurassie"


Imię CÓRECZKI oraz jej PRZYJACIÓŁKI pojawia się w książce dużo razy, a cała historia odbywa się w naszym mieście. Prawdziwa to frajda, pozwala dziecku poczuć się wyjątkowo, wszak jest najważniejszą postacią w czytanej książce.
Bajka opowiada o  zgranej paczce przyjaciół, którzy na budowie, gdzie pracuje tata, znajdują wielkie jajko, zabierają je do domu. Chyba nie  muszę mówić co będzie dalej? Czy Dinozaur może zamieszkać w domu? Czy z Dinozaurem można się zaprzyjaźnić? A właściwie jaki to będzie dinozaur?My naszą książkę Jurassie dostaliśmy od listonosza w drodze do samochodu. 
Po otwarciu paczki, ukazała się moim oczom pięknie wykonana książka w sztywnej oprawie. , a na okładce, dinozaury. Mała fanka wyciągała już szyję zaglądając co to takiego. 
Dużo emocji wzbudziła pierwsza strona z dedykacją od rodziców i zdjęciem naszej córki.

- Mamusiu jak to? Dlaczego jest tu moje zdjęcie?


- Córeczko, przecież to Ty wiesz najwięcej o Dinozaurach i to jest Twoja bajka, bez Ciebie ta Historia nigdy by się nie wydarzyła.

Minka mojej latorośli była bezcenna.
Jak tylko dotarliśmy na Wieś, zaczęłam czytać, tekst przyciągnął nawet starszego brata, gdyż i jego imię zaistniało w tej magicznej książce.

"Nasza Książka"o dinozaurach, będzie wyjątkową pamiątką. Pomyśleć tylko, że kiedyś o mojej córce, a swojej mamusi, przeczytają moje wnuki. Daleko wybiegam w przyszłość, bo do wnuków jeszcze lata świetlne,  gdyż wiem, że ta książka nigdy nie opuści biblioteczki dzieci, w końcu to persona!
 A Co lubią Wasze dzieci?. Czy wiesz mamo, tato? Może to jest właśnie:Baśniowa Kraina Snów, olbrzym, kasztanowe ludziki, skrzat, a nawet Wiosna we własnej osobie, a może farma pełna zwierząt: kury, gęsi, kozy i krówki. A może jednak Zoo lub 
Afryka?


Każdy znajdzie coś dla siebie. Różnorodność tematów jest zaskakująca, a bajki jak dotąd nie znane, pouczające i ciekawie ilustrowane:

1. Afryka.
2 Farma
3. Zoo 
4. Melisa
5.Jednooki Stwór
6. Skarb
7.Biała kotka
8.O pięknej księżniczce i dzielnym królewiczu
9. Jurassie
10.W królestwie Czterech Pór Roku.

11. Kulisty Piorun Robin


Maluchy zachwycą się zwierzakami a starsza grupa, 10 latki, chętnie wyciągną ręce po książkę i poczytają samodzielnie, uczestnicząc w poszukiwaniu skarbu, który ukryli Niemcy w czasie wojny. Albo wybiorą się na poszukiwania jednookiego Stwora jak prawdziwi detektywi.Książki polecam dzieciom w grupie wiekowej: 4 -10 lat.

Książkę Jurassie i inne tytuły znajdziemy  na stronie https://www.facebook.com/Bajkadia/
2 komentarze:

  1. A, to ciekawe 😊.
    Piękne ilustracje i nie tylko to. Wydaje się być ciekawa

    OdpowiedzUsuń
  2. Taka książka to niezwykły prezent i pamiątka. A jaką zrobiłyście piękną aranżację do sfotografowania książki.

    OdpowiedzUsuń